Plantacje marihuany w Chorwacji

To nie Kalifornia, to Chorwacja, raj w raju. My walczymy a oni już ją mają. Piękne pola marihuany we wsi Nova Ves Petrijanečka. Serce się raduje na taki widok. Uprawiana jest na olej konopny, który zawiera małe ilości THC – głównego składnika psychoaktywnego. Zawiera natomiast jedne z najbogatszych i zrównoważonych źródeł kwasów tłuszczowych na świecie. Posiada idealny stosunek kwasów tłuszczowych omega-6 w stosunku do omega-3 (3: 1), zalecany przez Światową Organizację Zdrowia do optymalnego wykorzystania. Niezbędne kwasy tłuszczowe są podstawą tego oleju w przywracaniu zdrowia i systemu immunologicznego. Olej konopny zawiera 80% niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, czym nie może pochwalić się żadna inna roślina.
Polub mnie
Marihuana

Oleje omega 3 znajdują się również w oleju rybnym. Lecz te oleje , ze względu na zanieczyszczenie mórz i rzek , mogą zawierać rtęć i inne toksyny. Olej konopny jest wolny od toksyn a zawiera Omega 3, 6 i 9 niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Wyjątkowe stężenie kwasów tłuszczowych (EMK) czyni ten olej wyjątkowym. Może on nam zaspakajać wszystkie nasze podstawowe potrzeby w zakresie EMC. Kwasy tłuszczowe omega nie są wytwarzane w organizmie i muszą być dostarczane. Zapobiegają chorobom serca, wysokiemu ciśnieniu krwi, rakowi, zapaleniom stawów i wiele innym chorobom.

Niezbędne kwasy tłuszczowe są niezbędne dla funkcjonowania mózgu i układu nerwowego, wytwarzania błony zdrowych komórek. Ponadto dostarczają włosom i skórze niezbędne składniki odżywcze i pomagają w funkcjonowaniu organizmu.

Mając przyjemny smak orzechowy, olej konopny jest idealny do stosowania jako sos do sałatek, majonezów i sosów. Olej konopny nie nadaje się do smażenia, ponieważ w trakcie obróbki termicznej, traci swoje dobre właściwości.

Komentowanie jest wyłączone