Stwórzcie swój własny scenariusz na wakacje

Chorwacja jest świetnym miejscem aby spędzić czas jaki możemy poświęcić na odpoczynek.
W dzisiejszym zagonionym świecie jest to bardzo ważne aby wykorzystać go jak najlepiej.
Doceńmy subtelne rzeczy jakie nas mogą spotkać w życiu.
Tak niewiele potrzeba, aby cieszyć się życiem. Wystarczy z kimś bliskim napić się dobrego wina, zjeść obiad i obejrzeć piękny, zatykający dech w piersiach zachód słońca, w otoczeniu pięknej przyrody. Tego wszystkiego w Chorwacji nie brak.
Dobrze wyposażone apartamenty, pozwolą nam również na wspólnie ugotowanie obiadu.
Możemy ugotować cos innego, pozwolić sobie na eksperymentowanie, bo przecież jesteśmy na wakacjach.
Możemy wreszcie znaleźć czas, aby cieszyć się rozmową, wypić kawę i zjeść spokojnie kolację.
Porozmawiać o sprawach na które w przeciągu całego roku nie było czasu, które zeszły na dalszy plan, wyparte przez pracę, codzienność.
Polub mnie
Wakacje w Chorwacji

Fot: Katarzyna Dorycka

Chorwaci potrafią cieszyć się życiem. Widać to po knajpkach, które zapełniają się ludźmi, kiedy temperatura przekracza 10 stopni C.
Przyjemne jest obcowanie z nimi. Orzeźwiające jest spotkanie kogoś, kto ma czas na wypicie z nami kawy i potrafi się z tego cieszyć. Kogoś komu nie szkoda na to czasu. Wierzą w jakość pracy, a nie ilość czasu na nią poświęconą. Potrafią znaleźć czas i na kawę i na perfekcyjne wykonanie swoich obowiązku.
Nikt im nie dyktuje życia, tworzą swoje plany. Chorwaci dążą do poprawy jakości życia, i z tego powodu są bardzo szczęśliwymi ludźmi. Nie potrzebują milionów w banku ani wielkich dóbr materialnych aby być szczęśliwym. Wszystko co kochają, jest obok nich. Jest to: rodzina, przyjaciele, dobre wino, jedzenie i zachód słońca, oglądany w pięknej przyrodzie.

Naprawdę potrafią gotować. Każdy Chorwat jest mistrzem grilla i lubi gotować dla swojej ukochanej. Dania kuchni chorwackiej naprawdę zachwycają. Od trufli, deserów do prostych makaronów z oliwą, z oliwek własnej roboty.
No i wino. Niekończąca się dostawa wina domowej roboty. Istnieje duża szansa, że co najmniej jedna osoba w rodzinie, spotkanego przez Ciebie Chorwata, zajmuje się wyrobem własnego wina. Jest ono wyrabiane najczęściej z winogron z własnego podwórka, czyli bez konserwantów.

Jadąc do Chorwacji możesz i TY z tego wszystkiego korzystać. Wszystko tam znajdziesz, co jest Ci potrzebne aby spędzić dobre wakacje. A najważniejsze że za rozsądną cenę.

Komentowanie jest wyłączone